Přehozy na postel Ostrava

Vyberte si moderní přehoz na postel, díky kterému rychle uklidíte svou ložnici, dětský pokoj nebo i pokoj pro hosty. V naší prodejně v Ostravě jsme pro vás připravili bohatou nabídku přehozů, které jistě budou ladit se stylem vašeho pokoje a s vaším vlastním vkusem. Přehozy mají různé rozměry a vyrábějí se z několika materiálů - ideální je bavlna v kombinaci s dutým vláknem. Při volbě materiálu vždy myslete na to, jak chcete přehoz používat a jak náročná má být jeho údržba. Rozměr byste měli vždy přizpůsobit svému lůžku. My jsme pro vás připravili přehozy na postel ve všech standardních velikostech.

Přehoz na postel lze využít také na sedací soupravu a během chladnějších měsíců roku může posloužit jako lehká přikrývka. S praktickým přehozem bude vaše postel vždy dokonalá, protože ji nemusíte pečlivě stlát ani jinak uklízet. Přehozy jsou často různě zdobené, takže všední ložnici propůjčí elegantní vzhled, podtrhnou krásu celé postele a vašeho povlečení.

Aktuální nabídku přehozů na postele naleznete na našich prodejnách nebo na eshopu www.povleceni-acko.cz.

 

Z nařízení vlády do odvolání naše prodejny zavřeny

Dobrý den,

na základě nařízení vlády ČR jsou naše prodejny do odvolání zavřeny. Zboží však můžete nadále objednávat prostřednictvím emailu: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nebo telefonicky 604 301 286, nebo si vybrat produkty na našem e-shopu https://www.povleceni-acko.cz/. Přejeme hodně zdraví a budeme se na Vás těšit v budoucnu.