O společnosti JITONA

JITONA a.s. je ryze českou společností s velmi dlouhou tradicí výroby nábytku. Navazuje na své předchůdce Tusculum Rousínov a Spojené umělecko-průmyslové závody Brno, které byly založeny již v roce 1920. V době své největší slávy (r. 1937) byly Spojené umělecko-průmyslové závody největším výrobcem nábytku v celé Evropě.historie orez 450x306

Vznik samotné společnosti pod názvem JITONA a.s. se datuje do roku 1951. V tomto roce došlo ke sloučení drobných výrobců nábytku z Jižních Čech do jednotného celku nazvaného „Jihočeské továrny nábytku“.

Po roce 1989 byla firma privatizována a došlo k zásadní změně v orientaci odbytu produkce. Velká část výrobků společnosti Jitona začala putovat především na německý trh.

Dalším významným rokem byl pro Jitonu rok 1993, kdy se stává majoritním akcionářem společnost Expandia, která následně zahajuje proces restrukturalizace s cílem vytvořit moderní a konkurence schopný výrobní závod.

V současné době zaujímá společnost JITONA a.s. významné postavení na evropském trhu a jedná se o největšího českého výrobce a exportéra nábytku. Produkce je zaměřena především na export, který tvoří více než 90 % obratu. Nejvýznamnějšími odbytišti jsou Německo, Velká Británie, Švédsko a Dánsko. Ve svých dvou výrobnách závodech (Třebíč a Klatovy) zaměstnává přibližně 700 lidí a celkový obrat společnosti dosahuje 1 mld. Kč.

 

O společnosti NÁBYTEK GETYMO s.r.o.

Společnost NÁBYTEK GETYMO s.r.o. (dále GETYMO) byla založena v roce 2012 za účelem provozování showroomu JITONA v moravskoslezské metropoli Ostrava. V průběhu let byl nabízený sortiment rozšiřován a upravován s ohledem na požadavky a potřeby zákazníků. V současné době je možné si v našem showroomu prohlédnout a vyzkoušet mimo kompletní kolekce nábytku Jitona:

  • Vysoce kvalitní sedací soupravy od tradičního českého výrobce Jech
  • Prémiový německý nábytek do obývacích pokojů a jídelen Gwinner
  • Designové ložnice renomovaného německého výrobce Wiemann
  • Značkové italské matrace nejvyšší kvality Magniflex
  • Komfortní matrace od předních českých a slovenských výrobců Moravia Comfort a Materasso
  • Masivní i lamino postele od BMB, Lucatecu, Štacha nebo Domestavu
  • Lamelové, polohovací i motorové rošty od největšího českého výrobce Ahorn
  • Stylové bytové doplňky a svítidla

Odborně proškolený a certifikovaný personál Vám velmi rád a ochotně pomůže při výběru nového vybavení do domácnosti. Naší prioritou je spokojenost zákazníka kdy se snažíme vyhovět individuálním přáním s cílem navrhnout a realizovat funkční designový a komfortní domov, kde se bude cítit spokojeně a dobře.

 

Název subjektu: NÁBYTEK GETYMO s.r.o. Identifikační číslo osoby: 29456274
Spisová značka: C 54848 vedená u Krajského soudu v Ostravě Den zápisu: 9. listopadu 2012
Sídlo: č.p. 320, 739 53 Třanovice    

 

PROČ NAKOUPIT U NÁS

Kamenné prodejny

Kamenné prodejny

Odborné poradenství

Odborné poradenství

Kvalitní produkty

Kvalitní produkty

Servis

Servis

Náhradní díly

Náhradní díly

Ekologická likvidace

Ekologická likvidace

Zakázková výroba

Zakázková výroba

Individuální přístup

Individuální přístup

Doprava a montáž

Doprava a montáž

Testování matrací

Testování matrací

Parkování zdarma

Parkování zdarma