Námi nabízené služby

Odborné poradenství

Odborné poradenství

Náš pravidelně proškolovaný a certifikovaný personál vám ochotně poradí, jak si vybrat matraci, rošt, lůžkoviny, postel nebo další kvalitní nábytek do ložnice. Odborné poradenství nabízíme osobně na našich prodejnách v Karviné a v Ostravě.

Individuální přístup

Individuální přístup

Ke každému zákazníkovi přistupujeme individuálně. Respektujeme vaše přání a vyjdeme vstříc vašim možnostem. Poptáváte atypické produkty? Domluvte se s námi na úpravě. Není pro vás otevírací doba naší prodejny dostatečná? Sjednejte si u nás návštěvu v čase, který vám bude nejvíce vyhovovat.

Testování matrací

Testování matrací

Vyzkoušejte si matraci nezávazně v pohodlí svého domova. Na prodejně totiž jen těžko posoudíte, jestli vám bude vybraný produkt stoprocentně vyhovovat. Nabízíme tedy tuto mimořádnou službu, k níž vám bližší informace poskytneme přímo na našich prodejnách.

Parkování zdarma

Parkování zdarma

Před všemi našimi prodejnami máte k dispozici bezplatné parkování. U nás tedy pohodlně nakoupíte i autem, aniž byste museli rošt či matraci nosit v ruce po městě. Na výběr navíc nemusíte pospíchat, máte dostatek času si vše v klidu promyslet.

Zakázková výroba

Zakázková výroba

Nabízené zboží odebíráme přímo od výrobců a jsme tak schopni většinu produktů upravit na míru vašim potřebám. Mnoho zákazníků u nás poptává různé kosmetické úpravy nebo i zcela individuální kusy matrací či nábytku. Napište nám, zavolejte nebo se zeptejte na prodejně – žádná změna pro nás není problém.

Doprava a montáž

Doprava a montáž

Řešíte, jak naložit do auta neskladnou matraci? Nebo jak převést rozměrný nábytek? Nabízíme vám výhodnou dopravu i montáž našimi odbornými pracovníky. Přímo na prodejně si s námi můžete domluvit individuální termín instalace vašeho nového nábytku.

Ekologická likvidace

Ekologická likvidace

Dbáme o životní prostředí, proto vám při dodání nového nábytku do vaší ložnice nabízíme možnost ekologické likvidace starého nábytku, který tedy odvezeme a ekologicky zlikvidujeme. Udělejte si tak snadno a bez výčitek místo na nový nábytek do svého interiéru.

Servis

Pozáruční servis

K veškerému nábytku do ložnice nabízíme také komplexní záruční a pozáruční servis. V případě jakékoliv závady nás můžete kontaktovat a rádi vám poradíme s jejím řešením, případně k vám zašleme naše pracovníky. Jen díky pravidelné péči vám nábytek dlouho vydrží jako nový.

Náhradní díly

Náhradní díly

Naše nabídka kromě samotných produktů zahrnuje i náhradní díly k matracím, roštům, postelím a k dalšímu nábytku. Potřebujete vyměnit čelo postele? Sháníte nový potah na svou matraci? Rádi vám vyjdeme vstříc, neváhejte nás proto kontaktovat.

Do odvolání nařízení jsou naše prodejny uzavřeny

Dobrý den,

na základě nařízení vlády ČR jsou naše prodejny do odvolání nařízení uzavřeny. Nakupovat můžete také na našem e-shopu https://www.povleceni-acko.cz/ nebo další sortiment, který nabízíme telefonicky a e-mailem. Těšíme se na Vás v budoucnu :-)