Partneři

Logo Magniflex

Magniflex

Pod značkou Magniflex pořídíte kvalitní matrace či polštáře z prvotřídních materiálů. Magniflex se pyšní více než 50letou historií a své produkty dodává do 98 zemí světa. Je specialistou na zdravý spánek a jeho produkty splňují veškerou potřebnou certifikaci. Oceníte u nich vlastní patentované technologie, důraz na ekologií a také spojení komfortu s moderním italským designem.

Logo Moravia Comfort

Moravia Comfort

Společnost MORAVIA COMFORT je největším českým výrobcem matrací. Její historie se datuje až do roku 1975 a spojuje se značkou GUMOTEX. Společnost je držitelem všech nezbytných certifikátů, které deklarují prvotřídní kvalitu u jejích produktů. Samozřejmostí je zdravotní nezávadnost veškerých při výrobě používaných materiálů. U MORAVIA COMFORT na vás čeká bohatý výběr matrací pro všechny generace.

logo jitona

Jitona

Jitona je tradiční česká společnost zaměřující se na celou škálu nábytku. Chcete moderně vybavit svou ložnici, jídelnu, předsíň nebo obývací pokoj? U Jitony na vás každoročně čekají nové kolekce plné moderních kusů nábytku. Společnost dodává také matrace, rošty a další bytové doplňky. V našem sortimentu její výrobky naleznete pod značkami JITONA Design a JITONA Classic Collection.

logo lucatec

Lucatec

Naše partnerská společnost LUCATEC GROUP dodává na trh celou škálu produktů pro kvalitní spánek. Disponuje stabilním a silným zázemím, její výrobky dosahují prvotřídní kvality. Pořídíte zde například komfortní matrace, postele z masivu nebo lamelové rošty ve výborném poměru cena/kvalita. Veškeré produkty jsou české nebo slovenské výroby a společnost kromě standardních rozměrů je schopna dodat i rozměry atypické.

logo bmb

Bmb

BMB je tradiční českou nábytkářskou společností, která na trhu působí již od roku 1992 a je držitelem certifikátu Česká kvalita. Při výrobě nábytku využívá moderní postupy a technologie, což se příznivě projevuje i na jeho jedinečném designu. Pod značkou BMB pořídíte třeba kvalitní postele, nábytkové sestavy či další nábytek do své ložnice. Veškerý nábytek se může pochlubit nadstandardní zárukou v délce 10 nebo 25 let.

logo domestav

Domestav

Kvalitní nábytek z masivu na vás čeká také u brněnské společnosti DOMESTAV, jejíž stěžejní sortiment tvoří nábytek z českého smrkového a bukového dřeva. Společnost začala na trhu působit roku 1998 a od roku 2007 dodává své produkty i na Slovensko. Je držitelem certifikátu Český výrobce nábytku z masivu, který jen potvrzuje špičkovou kvalitu jejích produktů.

logo lb bohemia

LB Bohemia

Společnost LB Bohemia je lídrem na trhu s antidekubitními matracemi, které přinášejí komfort krátkodobě i dlouhodobě ležícím pacientům. Firma na trhu působí již od roku 2000 a kromě samotných produktů nabízí i odborné poradenství. Další sortiment tvoří například masivní a kovové postele, lamelové rošty nebo přikrývky. Její produkty vzbuzují zájem jak v domácnostech, tak i v hotelích nebo v domovech pro seniory.

logo ahorn

Ahorn

Kvalitní postelové rošty, matrace a polštáře zakoupíte pod značkou AHORN CZ, jejíž historie sahá až do roku 1995. Jedná se o tradičního českého výrobce. Produkty AHORN CZ jsou určené i pro ty nejnáročnější zákazníky, jelikož v sortimentu značky naleznete rošty či matrace mnoha velikostí, materiálů, provedení i funkcí. Značka disponuje certifikací zdravotní nezávadnosti roštů a certifikací zátěžových zkoušek roštů.

logo acko

Áčko

Slovenská společnost Áčko se zaměřuje na textilní výrobu v oblasti zdravého spánku. V jejím sortimentu naleznete kvalitní matrace, přikrývky, polštáře či prostěradla. Aktivně se zúčastňuje domácích i zahraničních veletrhů a sleduje nejmodernější trendy či technologie v oblasti výroby matrací i dalšího textilu do ložnice. Špičkovou kvalitu produktů dokládají udělené certifikáty.

logo velfont

Velfont

Značka bytových textilií Velfont je určena i pro velmi náročné zákazníky, kteří poptávají prvotřídní kvalitu. Její sortiment tvoří například přikrývky, polštáře, matracové chrániče, prostěradla nebo potahy na sedací soupravy. Specializuje se též na lůžkoviny pro alergiky nebo na termoregulační lůžkoviny. Historie španělské společnosti sahá až do roku 1871 a její produkty jsou oblíbené v mnoha částech světa.