Povlečení Ostrava

Hledáte pěkné povlečení na své přikrývky a polštáře? V našem obchodě v Ostravě jsme pro všechny zákazníky připravili kvalitní povlečení, vhodné na přikrývky a polštáře standardních rozměrů. Máme pro vás povlečení z moderních materiálů, které je odolné a splňují požadavky vysoké kvality. Zatímco povlečení ze saténu nebo z krepu je vhodné na letní měsíce, v zimě oceníte flanel nebo hřejivé mikrovlákno. S výběrem povlečení vám rádi poradíme.

Díky celé škále moderních dekorů můžete výběr povlečení přizpůsobit svým vlastním představám a také nábytku, barvě podlahové krytiny, stěnám místnosti a dalšímu bytovému textilu. Povlečení dodáváme na jednolůžka i na manželské postele. Velmi oblíbená je kromě standardní délky i prodloužená délka, případně povlečení na francouzské přikrývky, které se ze zahraničí pomalu dostávají i do českých ložnic. V našem širokém sortimentu moderního ložního prádla si jistě vyberete.

Aktuální nabídku povlečení naleznete na našich prodejnách nebo na eshopu www.povleceni-acko.cz.

Nebyl nalezen žádný záznam
Do odvolání nařízení jsou naše prodejny uzavřeny

Dobrý den,

na základě nařízení vlády ČR jsou naše prodejny do odvolání nařízení uzavřeny. Nakupovat můžete také na našem e-shopu https://www.povleceni-acko.cz/ nebo další sortiment, který nabízíme telefonicky a e-mailem. Těšíme se na Vás v budoucnu :-)