Povlečení Ostrava

Hledáte pěkné povlečení na své přikrývky a polštáře? V našem obchodě v Ostravě jsme pro všechny zákazníky připravili kvalitní povlečení, vhodné na přikrývky a polštáře standardních rozměrů. Máme pro vás povlečení z moderních materiálů, které je odolné a splňují požadavky vysoké kvality. Zatímco povlečení ze saténu nebo z krepu je vhodné na letní měsíce, v zimě oceníte flanel nebo hřejivé mikrovlákno. S výběrem povlečení vám rádi poradíme.

Díky celé škále moderních dekorů můžete výběr povlečení přizpůsobit svým vlastním představám a také nábytku, barvě podlahové krytiny, stěnám místnosti a dalšímu bytovému textilu. Povlečení dodáváme na jednolůžka i na manželské postele. Velmi oblíbená je kromě standardní délky i prodloužená délka, případně povlečení na francouzské přikrývky, které se ze zahraničí pomalu dostávají i do českých ložnic. V našem širokém sortimentu moderního ložního prádla si jistě vyberete.

Aktuální nabídku povlečení naleznete na našich prodejnách nebo na eshopu www.povleceni-acko.cz.

Z nařízení vlády do odvolání naše prodejny zavřeny

Dobrý den,

na základě nařízení vlády ČR jsou naše prodejny do odvolání zavřeny. Zboží však můžete nadále objednávat prostřednictvím emailu: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nebo telefonicky 604 301 286, nebo si vybrat produkty na našem e-shopu https://www.povleceni-acko.cz/. Přejeme hodně zdraví a budeme se na Vás těšit v budoucnu.