Chrániče matrací

Chránič matrace je nepostradatelným příslušenstvím pro každou matraci bez ohledu na to, zda se jedná o matraci v hotelu, ložnici, dětském pokoji nebo jen na chalupě. Během spánku totiž u každého jedince dochází k pocení a odpadávání olupující se kůže. Běžné prostěradlo však není schopno zabránit pronikání těchto částeček, potu, prachu a dalších nečistot do jádra matrace, čimž dochází k jejímu postupnému znehodnocování. Nejlepší ochranou matrace jsou pak chrániče se speciální hyperprodyšnou membránou, které mimo toho, že do matrace nepropustí žádnou nečistotu, tak navíc zamezují kontaktu s alergeny rostočů, pylů, prachů

V naší nabídce máme chrániče od renomované španělské společnosti Velamen S.A., která je výrobcem značky Velfont® a byla založena v Barceloně roku 1971. Kompletní portfolio produktů této firmy naleznete na www.velfont.cz.

Z nařízení vlády do odvolání naše prodejny zavřeny

Dobrý den,

na základě nařízení vlády ČR jsou naše prodejny do odvolání zavřeny. Zboží však můžete nadále objednávat prostřednictvím emailu: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nebo telefonicky 604 301 286, nebo si vybrat produkty na našem e-shopu https://www.povleceni-acko.cz/. Přejeme hodně zdraví a budeme se na Vás těšit v budoucnu.