Přikrývky a polštáře Ostrava

Vybírejte v našem sortimentu přikrývek a polštářů, se kterými budete během noci pociťovat celoroční pohodu. Přikrývky i polštáře jsou vyrobené z kvalitního a prodyšného vlákna. Na výběr máte z několika variací a podle našich zkušeností můžeme doporučit jiné přikrývky na chladné měsíce (tedy od podzimu do jara) a jiné zase na jarní a letní měsíce. Ať už za okny panuje jakékoliv počasí, naše přikrývky se vám přizpůsobí jako druhá kůže. Nebude vám pod nimi zima a ani se nebudete zbytečně přehřívat a potit.

V naší prodejně v Ostravě naleznete kompletní sortiment, ze kterého můžete vybírat. Kromě přikrývek ve standardních rozměrech jsme pro vás připravili také francouzské přikrývky, vhodné pro manželské postele. Ke všem přikrývkám a polštářům u nás samozřejmě zakoupíte i pěkné povlečení z různých materiálů. Jeho výběr je pak otázkou spíše vaše vlastního vkusu. Veškeré produkty se pohodlně udržují a jsou vhodné i pro alergiky a astmatiky.

Kompletní nabídku polštářů a přikrývek vám rádi představíme na našich prodejnách nebo na eshopu www.povleceni-acko.cz.

Z nařízení vlády do odvolání naše prodejny zavřeny

Dobrý den,

na základě nařízení vlády ČR jsou naše prodejny do odvolání zavřeny. Zboží však můžete nadále objednávat prostřednictvím emailu: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nebo telefonicky 604 301 286, nebo si vybrat produkty na našem e-shopu https://www.povleceni-acko.cz/. Přejeme hodně zdraví a budeme se na Vás těšit v budoucnu.