Obývací nábytek Jitona Ostrava

Nábytek do obývacího pokoje od Jitony zahrnuje několik atraktivních sérií, každá u nich rozzáří váš interiér a propůjčí mu punc výjimečnosti. Tento nábytek pohodlně sladíte s dalším zařízením v interiéru, protože se vyrábí v celé škále variací. V sortimentu výrobce Jitona jsou pro vás připraveny moderní kompletní sestavy nábytku pro obývací pokoje zařízené dle aktuálních trendů i ty realizované v retro stylu. V naší prodejně v Ostravě si můžete obývací nábytek Jitona přímo objednat.

Načerpejte novou inspiraci při zařizování obývacího pokoje. Obývací nábytek Jitona zahrnuje televizní stolky, vitríny, komody, příborníky a různé poličky. Vy sami se rozhodnete, jaké kusy nábytku pořídíte a jak je zkombinujete. U české značky Jitona máte jistotu, že celé sestavy jsou propracované do sebemenších detailů - od dřevěných poliček přes sklo až po drobné úchytky. Díky použití kvalitních materiálů dosahuje nábytek dlouhé životnosti.

Výsledky 1 - 3 z 3
Poctivý a kvalitní nábytek pro útulný domov nejen na venkově.

3

Kolekce

Materiál

Záruka

Kolekce
Materiál
Záruka
Classic Collection
borovice
2 roky
od 54 330
Obývací pokoj z masivního dubového dřeva s nadčasovým designem.

3

Kolekce

Materiál

Záruka

Kolekce
Materiál
Záruka
Design Collection
dub sukatý
2 roky
od 68 752
Nábytek do obývacího pokoje jehož základním motivem je hravost.

3

Kolekce

Materiál

Záruka

Kolekce
Materiál
Záruka
Design Collection
dub / dýha
2 roky
od 56 121
Z nařízení vlády do odvolání naše prodejny zavřeny

Dobrý den,

na základě nařízení vlády ČR jsou naše prodejny do odvolání zavřeny. Zboží však můžete nadále objednávat prostřednictvím emailu: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nebo telefonicky 604 301 286, nebo si vybrat produkty na našem e-shopu https://www.povleceni-acko.cz/. Přejeme hodně zdraví a budeme se na Vás těšit v budoucnu.