Ložnice LB Bohemia Ostrava

Svou ložnici byste měli vybavit kvalitním nábytkem od prověřených výrobců. Vybírat můžete pod značkou LB Bohemia, která si pro vás připravila široký sortiment kvalitních matrací a dalšího nábytku do ložnice. Již od roku 2000 vyrábí speciální matrace a zajišťuje tak komplexní lůžkový servis. Díky dlouholetým zkušenostem máte jistotu nadstandardní kvality. Matrace LB Bohemia jsou zárukou pohodového a klidného spánku pro celou rodinu.

Kromě matrací se výrobce specializuje též na masivní a kovové postele, na lamelové rošty a přikrývky. Produkty značky LB Bohemia jsou jedny z nejkvalitnějších, které můžete na českém trhu zakoupit. Matrace vyhovují běžné klientele a splní i speciální požadavky náročnějších zákazníků. Výrobce využívá moderních technologií a vy se tak můžete spolehnout na antialergickou pěnu či na protiroztočovou úpravu. Objednejte tyto špičkové matrace LB Bohemia i u nás v Ostravě.

Výsledky 1 - 1 z 1
Designová postel z nejmodernějších materiálů.

8

Kolekce

Materiál

Nosnost

Stavitelné kování

Kolekce
Materiál
Nosnost
Stavitelné kování
LB Bohemia
MDF / LTD
300 kg
ano
od 19 700
Do odvolání nařízení jsou naše prodejny uzavřeny

Dobrý den,

na základě nařízení vlády ČR jsou naše prodejny do odvolání nařízení uzavřeny. Nakupovat můžete také na našem e-shopu https://www.povleceni-acko.cz/ nebo další sortiment, který nabízíme telefonicky a e-mailem. Těšíme se na Vás v budoucnu :-)