Ložnice LB Bohemia Ostrava

Svou ložnici byste měli vybavit kvalitním nábytkem od prověřených výrobců. Vybírat můžete pod značkou LB Bohemia, která si pro vás připravila široký sortiment kvalitních matrací a dalšího nábytku do ložnice. Již od roku 2000 vyrábí speciální matrace a zajišťuje tak komplexní lůžkový servis. Díky dlouholetým zkušenostem máte jistotu nadstandardní kvality. Matrace LB Bohemia jsou zárukou pohodového a klidného spánku pro celou rodinu.

Kromě matrací se výrobce specializuje též na masivní a kovové postele, na lamelové rošty a přikrývky. Produkty značky LB Bohemia jsou jedny z nejkvalitnějších, které můžete na českém trhu zakoupit. Matrace vyhovují běžné klientele a splní i speciální požadavky náročnějších zákazníků. Výrobce využívá moderních technologií a vy se tak můžete spolehnout na antialergickou pěnu či na protiroztočovou úpravu. Objednejte tyto špičkové matrace LB Bohemia i u nás v Ostravě.

Výsledky 1 - 1 z 1
Designová postel z nejmodernějších materiálů.

8

Kolekce

Materiál

Nosnost

Stavitelné kování

Kolekce
Materiál
Nosnost
Stavitelné kování
LB Bohemia
MDF / LTD
300 kg
ano
od 19 700
Dočasné uzavření prodejny

Dobrý den,

z důvodu nařízení vlády, budou naše prodejny do odvolání uzavřeny.

V případě potřeby nás kontaktujte na telefonním čísle 604 301 286, nebo si prohlédněte náš e-shop https://www.povleceni-acko.cz/

Děkujeme a přejeme krásné Vánoce a vše nejlepší novém roce.