Jídelní stoly a židle

Bez stolu a židlí není žádný byt úplně zařízený. Vždyť i v písničce se zpívá: “kdo židli má, bydlí”. Velký dřevěný stůl stával odjakživa i v těch nejchudších chalupách. Býval symbolem rodinné soudržnosti - každý večer si kolem něj posedali všichni obyvatelé domu ke společné večeři.
I váš domov si zaslouží kvalitní jídelní stůl a k němu pohodlné židle, kde budete jako rodina sedávat u každého společného jídla, od běžných snídaní a večeří po slavnostní hostiny. Jak si takový správný jídelní stůl a židle k němu vybrat?
Pokud jde o stůl, měl by být dostatečně velký, aby se k němu vešli všichni členové rodiny. Jestliže jste velká rodina a často zvete ke stolu i hosty, potřebujete stůl rozkládací, nejlépe z kvalitního dřeva. Židle by měly být pohodlné, materiálem i tvarem by měly ladit nejen se stolem, ale i se zbytkem místnosti. Při výběru konkrétního nábytku se zaměřte na kvalitu materiálu a zpracování. Stůl ani židle nekupujete jen na krátkou dobu, měly by vám vydržet klidně i po celou generaci.
V našem obchodě v Ostravě máme pro všechny naše zákazníky připravené jídelní sety společností Jitona, Natoor nebo Gwinner, které nabízejí široký sortiment nábytku do domácnosti. Jídelní stoly jsou vyrobené z kvalitního dubového, bukového či borového dřeva a jsou prvotřídně řemeslně zpracované. Nabízíme stoly v různých rozměrech i stylech, židle s kvalitním potahem pak vhodně doplňují celou sestavu. U nás si svůj stůl a židle vybere opravdu každý - milovník nadčasové elegance i moderních stylů.

Jídelní stoly a židle

Nebyl nalezen žádný záznam